Concessie Rotterdam Bus Streek Overig (2009-2012)
Rotterdam Bus Streek Overig | |
---|---|
OV-autoriteit | Stadsregio Rotterdam |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Duur | 3 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Algemeen
De concessie Rotterdam Bus Streek Overig (BSO) omvat het vervoer per bus in Lansingerland (170-lijnen), Krimpen a/d IJssel (90-lijnen), Maassluis (lijn 126 en 137), Ridderkerk (140-lijnen) en Barendrecht (180-lijnen). Deze concessie wordt per 14-12-2008 uitgevoerd door Qbuzz die hiervoor 88 nieuwe MAN Lions City Ü bussen inzetten. De vorige concessiehouder was Connexxion.
Qbuzz was de enige inschrijver op deze kortlopende concessie. De duur is slechts 3 jaar omdat de opdrachtgever Stadsregio Rotterdam voornemens is de concessie Rotterdam BSO te integreren met de concessie Rotterdam CA die RET gaat uitvoeren en vervolgens in te besteden aan RET.
Lijnennet
De concessie Rotterdam BSO bevat de volgende lijnen:
- Lijn 96: Rotterdam - Krimpen a/d IJssel
- Lijn 97: Rotterdam - Krimpen a/d IJssel (rechtsom) - Rotterdam
- Lijn 98: Rotterdam - Krimpen a/d IJssel (linksom) - Rotterdam
- Lijn 126: Maassluis - Vlaardingen - Schiedam
- Lijn 137: Maassluis - Schiedam (sneldienst)
- Lijn 140: Rotterdam - Ridderkerk - Dordrecht
- Lijn 141: Rotterdam - Ridderkerk - Hendrik Ido Ammbacht - Zwijndrecht - Dordrecht
- Lijn 143: Rotterdam - Ridderkerk - Rotterdam
- Lijn 144: Rotterdam - Ridderkerk (- Rotterdam)
- Lijn 145: Rotterdam - Ridderkerk - Rotterdam
- Lijn 146: Rotterdam - Ridderkerk (sneldienst)
- Lijn 170: Rotterdam - Bergschenhoek - Berkel & Rodenrijs - Zoetermeer
- Lijn 171: Rotterdam - Bergschenhoek - Berkel & Rodenrijs - Pijnacker
- Lijn 172: Berkel & Rodenrijs - Bergschenhoek - Berkel & Rodenrijs
- Lijn 173: Rotterdam - Bergschenhoek - Bleiswijk - Zoetermeer
- Lijn 174: Berkel & Rodenrijs - Rotterdam - Berkel & Rodenrijs
- Lijn 176: Rotterdam - Bergschenhoek - Berkel & Rodenrijs - Pijnacker
- Lijn 182: Rotterdam - Barendrecht - Rotterdam
- Lijn 183: Rotterdam - Barendrecht - Rotterdam
- Lijn 184: Rotterdam - Barendrecht
- Lijn 187: Rotterdam - Barendrecht
- Lijn 188: Bedrijvenbus Barendrecht Oost
- Lijn 189: Ridderkerk - Barendrecht
- Lijn 204: Rotterdam - Bleiswijk - Zoetermeer
- Lijn 290: Rotterdam - Ridderkerk - Ridderhaven