Lijn 662 Sittard Busstation/NS - Meers Kermisplein
Voormalige belbuslijn 662 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Regio | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 24 mei 1998 t/m ... |
Voorganger(s) | 632, 663 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 662 reed van Sittard via Munstergeleen, Geleen en Stein naar Meers.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Leyenbroek, Beukeboom | ||
Leyenbroek, Irenelaan | ||
Leyenbroek, Kerk | ||
Munstergeleen, Margrietlaan | ||
Munstergeleen, ABC-school | ||
Munstergeleen, Markt | ||
Abshoven, Abshoven | ||
Oud Geleen, Oranjelaan/Jodenstraat | ||
Oud Geleen, Geleenbeeklaan | ||
Oud Geleen, Van Banninglaan | ||
Oud Geleen, Norbertijnenstraat | ||
Geleen, Busstation | ||
Geleen, Augustinusstraat | ||
Geleen, Crematorium | ||
Geleen, DSM | ||
Stein, Steinerbos | ||
Stein, Kerk | ||
Stein, Sanderboutlaan | ||
Stein, D.J. van Kesselstraat | ||
Stein, De Halstraat | ||
Meers, Lambrichts | ||
Meers, Kermisplein |
Geschiedenis
Op 24 mei 1998 werd een nieuwe lijn 62 geïntroduceerd als vervanging van de lijnen 32 (Geleen - Meers) en 63 (Sittard - Geleen). Uiteraard ging ook een lijntaxi rijden onder het lijnnummer 662. Van maandag t/m vrijdag overdag reed de eerste rit van Sittard naar Meers als lijntaxi en daarna reed de lijntaxi alleen tussen Stein en Meers. Op zaterdag reden de eerste twee ritten richting Meers en de eerste drie ritten richting Sittard als lijntaxi, waarna deze weer alleen tussen Stein en Meers reed. In de avonduren na 17:00 richting Sittard en na 19:30 richting Meers en op zondag de gehele dag reed de lijntaxi over het hele traject.