Lijn 100 Harderwijk Station - Zwolle Station
Voormalige buslijn 100 | |
Vervoerder(s) | Connexxion, BBA |
Concessie | Veluwe (2005-2010) |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Mercedes-Benz Citaro |
Periode | 22 augustus 1999 t/m ... |
Voorganger(s) | 101 |
Opvolger(s) | 100 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 100 reed van Harderwijk via Hierden, Hulshorst, Nunspeet, Doornspijk, Elburg, Oldebroek, Wezep en Hattem naar Zwolle.
Dienstregeling
- Zaterdag overdag reed de helft van de ritten alleen tussen Elburg en Zwolle.
Route
Halte | ||
Harderwijk, Busstation/NS | ||
Harderwijk, Ziekenhuis Sint Jansdal | ||
Harderwijk, Plantage | ||
Harderwijk, Centrum | ||
Harderwijk, Selhorstweg | ||
Harderwijk, Politiebureau | ||
Harderwijk, Lange Kamp | ||
Harderwijk, Industrieterrein Lorentz | ||
Hierden, Grevenhofsweg | ||
Hierden, Molenweg | ||
Hierden, Wijtgraaf | ||
Hulshorst, Landgoed Hulshorst | ||
Hulshorst, Oudeweg | ||
Hulshorst, Varelseweg | ||
Hulshorst, School Hulshorst | ||
Hulshorst, Onder de Bos | ||
Nunspeet, Vreeweg | ||
Nunspeet, Vitringaweg | ||
Nunspeet, Berenbosweg | ||
Nunspeet, Station | ||
Nunspeet, Centrum | ||
Nunspeet, Boterdijk | ||
Nunspeet, Vlierweg | ||
Nunspeet, Oenenburgweg | ||
Nunspeet, Elburgerweg | ||
Doornspijk, Staal Hoeve | ||
Doornspijk, Mezenbergweg | ||
Doornspijk, Centrum | ||
Doornspijk, Harderweg | ||
Doornspijk, Begraafplaats | ||
Elburg, Molendorp | ||
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof | ||
Elburg, Centrum | ||
Elburg, Hellenbeekstraat | ||
Elburg, Coragestraat | ||
Elburg, Klokbekerweg | ||
Elburg, Gemeentekantoor | ||
Oldebroek, Eperweg | ||
Oldebroek, Vosbergen | ||
Oldebroek, Rustenburgerweg | ||
Oldebroek, Centrum | ||
Oldebroek, Café 't Wissel | ||
Oldebroek, De Molen | ||
Oldebroek, Verlengde Looweg | ||
Oldebroek, Hogenbrinkweg | ||
Wezep, Kamperstraatweg | ||
Wezep, IJsselvliedt | ||
Wezep, Café Restaurant Coelenhage | ||
Wezep, Veluwelaan | ||
Wezep, Willem de Zwijgerkazerne | ||
Hattemerbroek, Centrum | ||
Hattem, Schipsweg | ||
Hattem, IJsselbrug | ||
Zwolle, Verzorgingscentrum De Venus | ||
Zwolle, Oranje Nassaulaan | ||
Zwolle, Carolus Clusius College | ||
Zwolle, Harm Smeengekade | ||
Zwolle, Eekwal/Centrum | ||
Zwolle, Busstation/NS |
Geschiedenis
Op 22 augustus 1999 werd de doorgaande lijn Amersfoort - Zwolle geknipt bij station Harderwijk. Tussen Amersfoort en Harderwijk bleef lijn 101 rijden en tussen Harderwijk en Zwolle ging de nieuwe lijn 100 rijden met dezelfde route en frequenties zoals voorheen.
De bus ging in de spitsuren 4x/uur rijden, in de daluren en op zaterdag overdag 2x/uur en 's avonds/zondag 1x/uur. De helft van het aantal ritten in de spitsuren en op zaterdag overdag reed niet verder dan Elburg Molendorp.
Vanaf 15 december 2002 werden de extra spitsritten ondergebracht bij de nieuwe lijn 200 die in de (brede) spitsuren 2x/uur ging rijden tussen Zwolle en Elburg. Anders dan lijn 100 ging de snelbus na Wezep rechtstreeks over de A28 naar Zwolle rijden.