Lijn 157 Annen Markeweg - Groningen Emmaplein
Voormalige snelbuslijn 157 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio's | Noord-Drenthe, West-Groningen |
Lijnsoort | Sneldienst |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1994 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2x/uur (vanaf 12:30) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 157 was reed van Annen via Schuilingsoord, Zuidlaren en Westlaren naar Groningen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden drie ritten naar Groningen (één vanaf de Markeweg, twee vanaf het Zwembad).
- In de middagspits werd elk half uur van station Groningen naar Annen gereden, alleen de laatste twee ritten begonnen bij het Emmaplein.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Annen, Markeweg | ||
↓ | Annen, Zwembad | |
Schuilingsoord, Dorpshuis De Schoel | ||
Zuidlaren, Brink | ||
Westlaren, Tienelsweg | ||
Groningen, Van Ketwich Verschuurbrug | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Emmaplein |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.