Lijn 137 Zierikzee Haringvlietstraat - Sommelsdijk Krakeelstraat
Voormalige buslijn 137 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio's | Noord-Zeeland, Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 mei 1990 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 137 reed van Zierikzee via Nieuwerkerk, Oosterland, Bruinisse en Middelharnis naar Sommelsdijk.
Route
Halte | ||
Zierikzee, Haringvliestraat | ||
↓ | Zierikzee, Busstation | |
↓ | Zierikzee, Sas | |
Nieuwerkerk, Dorp | ||
Oosterland, Dorp | ||
Bruinisse, Bruinisse | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Middelharnis, Centrum | ||
Sommelsdijk, Krakeelstraat |
Geschiedenis
Op 27 mei 1990 werden naast de nieuwe sneldiensten, ook scholierenlijnen geïntroduceerd. Onder het nieuwe lijnnummer 137 ging in de ochtendspits één rit van Zierikzee naar de scholen in Middelharnis en Sommelsdijk rijden via o.a. Oosterland en Bruinisse. Na afloop van de scholen reizen de scholieren met reguliere buslijnen terug naar Zierikzee.