Lijn 131 Westenschouwen Rotonde - Zierikzee Grevelingenstraat
Voormalige buslijn 131 | |
Vervoerder(s) | ZWN (1990 - 1994), ZWN-Groep (1994 - ...) |
Regio | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 mei 1990 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 131 reed van Westenschouwen via Burgh, Haamstede, Renesse en Noordwelle naar Zierikzee.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Westenschouwen, Rotonde | ||
Burgh, J.M. Beijelaan | ||
Haamstede, Kerk | ||
Haamstede, Duinoord | ||
Renesse, Dorp | ||
Noordwell, Provincialeweg | ||
Serooskerke, Provincialeweg | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat |
Geschiedenis
Op 27 mei 1990 werden naast de nieuwe sneldiensten, ook scholieren geïntroduceerd. Onder het nieuwe lijnnummer 131 ging in de ochtendspits één rit van Westenschouwen naar de scholen in Zierikzee rijden via o.a. Haamstede, Burgh en Renesse. Na afloop van de scholen reizen de scholieren met reguliere buslijnen terug naar Westenschouwen.
Vanaf 28 mei 1995 ging deze rit als sneldienst rijden tussen Haamstede en Serooskerke en deed Renesse en Noordwelle voortaan niet meer. Daarvoor in de plaats kwam een nieuwe rit vanaf Haamstede die via Renesse en Noordwelle naar Zierikzee ging rijden.