Lijn 122a Woubrechtegem Dorp - Geraardsbergen Station
Voormalige buslijn 122a in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 122a reed van Woubrechtegem via Herzele, Grotenberge, Zottegem, Sint-Goriks-Oudenhove, Sint-Maria-Oudenhove, Sint-Martens-Lierde, Deftinge en Goeferdinge naar Geraardsbergen.
In de spitsuren reden extra ritten over deeltrajecten, in de daluren en op zaterdag werd over het algemeen alleen tussen Geraardsbergen en Herzele gereden.
Route
Halte | ||
Woubrechtegem, Dorp | ||
Woubrechtegem, Café de Ster | ||
Herzele, Molenstraat | ||
Herzele, Gemeentehuis | ||
Herzele, Groenlaan 52 | ||
Herzele, Bloemenstraat | ||
Herzele, Hoogstraat 122 | ||
Grotenberge, Leenstraat | ||
Grotenberge, Hoge Weg | ||
Grotenberge, Industrielaan | ||
Grotenberge, Kerk | ||
Grotenberge, Kerkhof | ||
Zottegem, Welzijnstraat | ||
Zottegem, Station | ||
Zottegem, Atheneum | ||
Zottegem, Markt | ||
Zottegem, Luchtbal | ||
Strijpen, Meileveldstraat | ||
Strijpen, Kapel | ||
Sint-Goriks-Oudenhove, Overweg | ||
Sint-Goriks-Oudenhove, Krommestraat | ||
Sint-Goriks-Oudenhove, Dorp | ||
Sint-Goriks-Oudenhove, Populierenstraat | ||
Sint-Goriks-Oudenhove, Goriksstraat | ||
Sint-Maria-Oudenhove, Boterhoek | ||
Sint-Maria-Oudenhove, Dorp | ||
Sint-Maria-Oudenhove, Gemeentehuis | ||
Sint-Maria-Oudenhove, Pijperzelestraat | ||
Sint-Maria-Oudenhove, Kleine Haas | ||
Sint-Maria-Oudenhove, Berthoflos | ||
Sint-Maria-Oudenhove, Hongerstraat | ||
Sint-Martens-Lierde, Priem | ||
Sint-Maria-Lierde, Olifant | ||
Sint-Maria-Lierde, Notaris | ||
Sint-Maria-Lierde, Groenstraat | ||
Sint-Martens-Lierde, Hoogstraat (Roeskouter) | ||
Sint-Martens-Lierde, Tempel | ||
Sint-Martens-Lierde, Opstaldries | ||
Deftinge, Oude Kerkenhoek | ||
Deftinge, Watermolenstraat | ||
Deftinge, Wassegemstraat | ||
Deftinge, Dries | ||
Deftinge, Gemeentehuis | ||
Deftinge, Nieuw Kasteelken | ||
Goeferdinge, Café Landhuis | ||
Goeferdinge, Kerkhof | ||
Goeferdinge, Astridlaan/Oudenaarsesteenweg | ||
Geraardsbergen, Grotestraat/Adamstraat | ||
Geraardsbergen, Station |
Geschiedenis
Medio 1994 werd de lijn vernummerd naar lijn 13.