Lijn 63 Amsterdam Marnixstraat - Amstelveen Galjoen
Voormalige buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | NZH, GVB |
Regio | Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Lijn 63 reed van de Marnixstraat via Oud Zuid, Buitenveldert en het centrum van Amstelveen naar Waardhuizen.
In de avonduren en op zondag werd tussen Buitenveldert en Amstelveen Waardhuizen in een gehalveerde frequentie gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Museumplein | ||
Amsterdam, Station Zuid/WTC | ||
Amsterdam, Gelderlandplein | ||
Amsterdam, De Cuserstraat | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan/Amstelveenseweg | ||
Amstelveen, KLM Hoofdkantoor | ||
Amstelveen, Raadhuis | ||
Amstelveen, Ziekenhuis | ||
Amstelveen, Galjoen |