Lijn 188 Amsterdam Holendrechtstation - Edam Busstation
Voormalige buslijn 188 | |
Vervoerder(s) | NZH, Connexxion |
Concessie | Waterland (2002 - 2005) |
Regio | Zaanstreek-Waterland |
Lijnsoort | Spitsbus |
Formule | Expressbus |
Materieel | Berkhof Excellence |
Periode | ... t/m 10 december 2005 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 188 reed van Amsterdam via Diemen, Broek in Waterland, Monnickendam en Volendam naar Edam.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Holendrechtstation | ||
Amsterdam, Paasheuvelweg/AMC | ||
Amsterdam, Laarderhoogtweg | ||
Amsterdam, Gebouw Atlas (Hondsrugweg) | ||
Amsterdam, Hoogoorddreef/"Atlas" | ||
Amsterdam, Bijlmerstation | ||
Amsterdam, Stadsdeelkantoor Zuidoost | ||
Amsterdam, Ooievaarpad/Develstein | ||
Amsterdam, Egeldonk/Daalwijkdreef | ||
Diemen, Provinciale Weg | ||
Diemen, Vinkenbrug | ||
Broek in Waterland, Dorp | ||
Monnickendam, Nieuwpoortslaan | ||
Monnickendam, Ringshemmen | ||
Monnickendam, Ooster Ee | ||
Monnickendam, Pierebaan | ||
Monnickendam, Swaensborch | ||
Monnickendam, Grote Kerk | ||
Volendam, Dirk Visstraat | ||
Volendam, Junoplantsoen | ||
Volendam, Populierenlaan | ||
Volendam, Vissersstraat | ||
Volendam, Mgr. Veermanlaan | ||
Edam, Weerenstraat | ||
Edam, IJe | ||
Edam, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijn is op een onbekend moment geïntroduceerd.
In de dienstregeling 1991/1992 werd in de ochtendspits 2x naar Amsterdam-Zuidoost gereden (niet via Monnickendam) en werd in de middagspits 4x naar Edam gereden, waarbij wel via Monnickendam gereden werd.