Lijn 603 Eemdijk Pontveer - Nijkerk Corlaer College
Buslijn 603 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 603 is een schoolbus en rijdt van Eemdijk via Bunschoten en Spakenburg naar Nijkerk. Vanaf Nijkerk wordt er tot Spakenburg, Brahmslaan gereden.
Op overige tijdstippen van dag verzorgt buurtbus 503 de verbinding.
Route
Halte | ||
Eemdijk, Pontveer | ||
Eemdijk, Ringweg | ||
Bunschoten, Zwembad De Duiker | ||
Bunschoten, Beethovenlaan | ||
Spakenburg, Brahmslaan | ||
Spakenburg, Goudoever | ||
Spakenburg, Broerswetering | ||
Spakenburg, Kuijperstraat | ||
Spakenburg, Boompjes | ||
Bunschoten, Gemeentehuis | ||
Bunschoten, De Kleine Pol | ||
Nijkerk, De Veenhuis | ||
Nijkerk, Watergoorweg | ||
Nijkerk, Havenstraat | ||
Nijkerk, Torenstraat | ||
Nijkerk, Vrijheidslaan | ||
Nijkerk, Station NS | ||
Nijkerk, Van Rensselaerstraat | ||
Nijkerk, Tinbergenlaan | ||
Nijkerk, Corlaer College |