Lijn 622 Zundert Berkenring - Breda Mencia de Mendoza
Buslijn 622 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 622 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Breda) 2x/middagspits (ri. Wernhout) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 622 rijdt van Wernhout via Zundert, Rijsbergen en Effen naar het Menica de Mendoza Lyceum in Breda rijdt.
In de ochtendspits wordt één keer naar Breda gereden en in de middagspits twee keer naar Wernhout.
Route
Halte | ||
Zundert, Berkenring | ||
Zundert, Berkenlaan | ||
Zundert, Zwarte Berk | ||
Zundert, Leeuwerikstraat | ||
Wernhout, Oude Baan | ||
Zundert, Oranjeplein | ||
Zundert, Markt | ||
Zundert, Akkermolenweg | ||
Rijsbergen, Stuivezand | ||
Rijsbergen, Koningin Julianastraat | ||
Rijsbergen, Burgemeester Gommersstraat | ||
Rijsbergen, Baantjespad | ||
Effen, Krabbenbossen | ||
Effen, Effen | ||
Breda, Mencia de Mendoza |
Geschiedenis
- Op 13 december 2015 werd de route gewijzigd. Lijn 622 begon voortaan in de wijk De Berk in Zundert en ging via Wernhout naar Breda.