Lijn 56 Amersfoort Station - Doorn De Wijngaard
Voormalige buslijn 56 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio's | Utrecht-Noordoost, Utrecht-Zuidoost |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 26 mei 1974 t/m ... |
Voorganger(s) | 26 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 56 reed van Amersfoort via Soesterberg, Zeist en Driebergen naar Doorn.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amersfoort, Station | ||
Amersfoort, Van Heemskerklaan | ||
Soesterberg, 't Zwaantje | ||
Zeist, Geroplein | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Rond | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Driebergen, Dorp | ||
Doorn, Postkantoor | ||
Doorn, De Wijngaard |
Geschiedenis
Op 26 mei 1974 werd lijn 56 in Doorn doorgetrokken van het Postkantoor naar De Wijngaard. Nieuw was daarnaast dat lijn ook in de avonduren tot +-21:00 1x/uur ging rijden, maar dan uitsluitend tussen Zeist en Doorn. Doorgaande reizigers naar Amersfoort konden dan overstappen op lijn 55.
Op 17 oktober 1976 vervielen alle ritten in de avonduren en op zondag weer vanwege de geringere bezetting.