Lijn 1 Mol, Rauw Kerk - Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 1 in België | |
Vervoerder(s) | VBM i.o.v. De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Mol |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter II |
Rijdt sinds | 1 september 2015 |
Voorganger(s) | 921 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:00, doordeweeks) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 1 rijdt van Rauw via het Zilvermeer, Sluis, Ginderbuiten en station Mol naar het Centrum.
Route
Halte | ||
Mol, Rauw Kerk | ||
Mol, Rauw | ||
Mol, Sprietstraat | ||
Mol, Sun Parks/Kiezelweg | ||
Mol, Hovenierstraat | ||
Mol, Hulststraat | ||
Mol, Kruispunt Roscam | ||
Mol, Sun Parks 1 | ||
Mol, Ecocentrum | ||
Mol, Zilvermeerhaven | ||
Mol, Zilvermeer | ||
Mol, Sluis Nr. 356 | ||
Mol, Meergorenbaan | ||
Mol, Draaiboomstraat | ||
Mol, Boerestraat | ||
Mol, Aardbeemden | ||
Mol, Den Brand | ||
Mol, Zavelstraat | ||
Mol, Ginderbuiten Kerk | ||
Mol, De Ruggen | ||
Mol, Station | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, Sportcentrum Den Uyt |
Geschiedenis
Op 1 september 2015 werd de belbus in de gemeente Mol opgeheven. Ter vervanging werden twee stadslijnen geïntroduceerd die dagelijks 1x/uur een grote uitgebreide route door Mol gingen rijden met een kleiner busje.