Lijn 680 Den Ham Noordmeer - Hardenberg Vechtdal College
Voormalige buslijn 680 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente (2014-2023) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Formule | Twents |
Materieel | Onbekend |
Periode | 8 december 2013 t/m 14 december 2014 |
Opvolger(s) | 680 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (naar Hardenberg) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 680 reed van Den Ham via Vroomshoop, Sibculo, Kloosterhaar en Bergentheim naar Hardenberg.
Route
Halte | ||
Den Ham, Noordmeer | ||
Den Ham, Gereformeerde Kerk | ||
Den Ham, Driesprong | ||
Vroomshoop, Tonnendijk | ||
↓ | Westerhaar, Busstation | |
Sibculo, Driesprong | ||
Kloosterhaar, Schoolstraat | ||
Bergentheim, Gereformeerde Kerk | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
↓ | Hardenberg, Station | |
Hardenberg, Vechtdal College |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 is de route van deze lijn gewijzigd en kwam er ook een rit van Hardenberg naar Den Ham.