Lijn 178 Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 feb 2015 om 11:43
Buslijn 178 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 1 juli 2012 |
Voorganger(s) | 168 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 178 rijdt van Dordrecht via 's-Gravendeel en Maasdam naar Heinenoord.
In de ochtendspits rijden vier ritten naar Dordrecht en in de middagspits rijden vijf ritten naar Heinenoord.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
's-Gravendeel, Provincialeweg N217 | ||
Maasdam, Provincialeweg | ||
Heinenoord, Busstation |
Geschiedenis
Op 1 juli 2012 werd de voormalige lijn 168 doorgetrokken naar Rotterdam Zuidplein enerzijds en ging voortaan ook via 's-Gravendeel rijden anderzijds, daarnaast werd voortaan alleen nog in de spitsrichting gereden. De ritten in de tegenspits tussen Dordrecht en Heinenoord v.v. werden overgenomen door de nieuwe lijn 178.