Lijn 159 Anna Paulowna Gemeentehuis - Den Helder Vliegveld
Voormalige buslijn 159 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 14 december 2008 t/m 12 december 2009 |
Voorganger(s) | 158 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 159 reed van Anna Paulowna via Breezand naar Den Helder.
Route
Halte | ||
Anna Paulowna, Gemeentehuis | ||
Anna Paulowna, Geerligslaan | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Anna Paulowna, Drie Bruggen | ||
Anna Paulowna, Gelderse Buurt | ||
Breezand, Zandvaart | ||
Breezand, Tulpenstraat | ||
Breezand, Ceresplein | ||
Breezand, R.K. Kerk | ||
Breezand, Spoorwegovergang | ||
Breezand, J.C. de Leeuwweg | ||
Breezand, Schorweg | ||
Breezand, Balgweg | ||
De Kooy, Kooypunt | ||
Den Helder, Den Helder Airport |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Noord-Holland Noord ging de oude lijn 158 voortaan vanaf Den Oever van/naar Schagen rijden. Ter vervanging van laatstgenoemde ging dagelijks, onder het nieuwe lijnnummer 159, 1x/uur een taxibusje rijden tussen Anna Paulowna, Breezand en Vliegveld Den Helder.