Lijn 43 Aalst Station - Opwijk Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 43 in België | |
Vervoerder(s) | De Decker-Van Riet i.o.v.De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 43 rijdt van Aalst via Moorsel en Baardegem naar Opwijk.
In de ochtendspits rijdt één rit van Opwijk naar Baardegem. Op woensdagmiddag rijdt één rit van Aalst Atheneum naar Opwijk Droeshout en één rit van Aalst Station naar Opwijk, op overige dagen rijden laatstgenoemde ritten in de middagspits.
Route
Halte | ||
Aalst, Kon. Tech. Atheneum 1 | ||
Aalst, V.T.I. | ||
Aalst, Ledebaan | ||
Aalst, Meulenschettestraat | ||
Aalst, Meulenschettekapel | ||
Aalst, Esplanade | ||
Aalst, Station | ||
Aalst, Een Meistraat | ||
Aalst, Doolhofstraat | ||
Aalst, O.L.V.-Ziekenhuis | ||
Aalst, Paardendries | ||
Aalst, Achterweg | ||
Moorsel, Koebrugstraat | ||
Moorsel, Ten Berg | ||
Moorsel, Dorp | ||
Moorsel, Leirekenstraat | ||
Moorsel, Kortenbosdries | ||
Moorsel, Houten Kruis | ||
Moorsel, Tinnenhoek | ||
Moorsel, Stevenkapel | ||
Moorsel, Spruithoek | ||
Baardegem, Schuurken | ||
Baardegem, Spoorstraat | ||
Baardegem, Vonckstraat | ||
Baardegem, Cassestraat | ||
Baardegem, Kapel Kerkstraat | ||
Baardegem, Melkspinde | ||
Opwijk, Steenweg op Dendermonde | ||
Opwijk, Steenweg op Aalst | ||
Opwijk, Steenweg op Vilvoorde | ||
Opwijk, Droeshoutstraat | ||
Droeshout, Kerk | ||
Droeshout, Guldenboomstraat | ||
Opwijk, Nanovestraat | ||
Opwijk, Schoolcampus KVO | ||
Opwijk, Klaarstraat | ||
Opwijk, Marktstraat | ||
Opwijk, Heiveld | ||
Opwijk, Heirbaan | ||
Opwijk, Kouterlaan | ||
Opwijk, Station |