Lijn 10 Maastricht, Lindenplein - Maasveld
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Maastricht |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, Volvo 7700 |
Periode | 10 december 2006 t/m 23 juni 2007 |
Opvolger(s) | o.a. 3, 51 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 10 reed van Amby via Scharn, station Maastricht, het Centrum, Pottenberg, de Brusselse Poort, het Centrum, Scharn, Randwijck en het AZM naar Maasveld. De tegenrichting werd verzorgd door lijn 9.
In de (vroege) ochtend en in de avonduren werd alleen tussen de halten Centraal Station en Beemdenplein/Maasveld gereden.
Route
Halte | ||
↓ | Maastricht, Lindenplein | |
Maastricht, Ambyerstraat Noord | ||
Maastricht, Severenplein | ||
Maastricht, Gravenstraat | ||
Maastricht, Schovenlaan/Wagenlaan | ||
Maastricht, Schovenlaan/Peutgensweg | ||
Maastricht, Withuisveld | ||
Maastricht, Bergerstraat/Vijverdal | ||
Maastricht, Burg. Cortenstraat/Padualaan | ||
Maastricht, Scharn Kerk | ||
Maastricht, Scharnerweg | ||
Maastricht, Koningsplein | ||
Maastricht, Wilhelminasingel | ||
↓ | Maastricht, Centraal Station | |
Maastricht, St. Maartenslaan | ||
Maastricht, Boschstraat/Markt | ||
Maastricht, Lindenkruis/Capucijnenstraat | ||
Maastricht, Cabergerweg | ||
Maastricht, Peter Huijssenslaan | ||
Maastricht, Clavecymbelstraat/Prestantstraat | ||
Maastricht, Clavecymbelstraat/Bazuinstraat | ||
Maastricht, Cantecleerstraat | ||
Maastricht, Ermerikstraat | ||
Maastricht, Terra Nigrastraat | ||
Maastricht, Porseleinstraat | ||
Maastricht, Keurmeestersdreef Oost | ||
Maastricht, Dr. Bakstraat | ||
Maastricht, Via Regia/Brusselse Poort | ||
Maastricht, Via Regia/St. Annadal | ||
Maastricht, Ruttensingel/Asterstraat | ||
Maastricht, Ruttensingel Zuid | ||
Maastricht, Hertogsingel | ||
Maastricht, Calvariestraat | ||
Maastricht, Kommel | ||
Maastricht, Helmstraat | ||
Maastricht, Markt | ||
Maastricht, St. Maartenslaan | ||
↓ | Maastricht, Centraal Station | |
Maastricht, Wilhelminasingel | ||
Maastricht, Scharnerweg | ||
Maastricht, Scharn Kerk | ||
Maastricht, Burg. Cortenstraat | ||
Maastricht, Dorpstraat/De Leim | ||
Maastricht, Dorpstraat/Kerk | ||
Maastricht, Burght/Ridder van Heerstraat | ||
↓ | Maastricht, Station Randwyck | |
Maastricht, Forum MECC | ||
↓ | Maastricht, Academisch Ziekenhuis | |
Maastricht, Sorbonnelaan | ||
Maastricht, De Beente | ||
Maastricht, Heugemerstraat/Wardehof | ||
Maastricht, Oude Maasstraat | ||
Maastricht, Balsemienbeemd | ||
↓ | Maastricht, Beemdenplein/Maasveld |
Geschiedenis
De lange route van lijn 10 is op 24 juni 2007 opgenomen in diverse andere lijnen.