Lijn 47 Groningen Centraal Station - Ten Boer Gaykingastraat
{VLijnInfo |lijnnr=47 |vervoerder=GADO |lijnsoort=Streekbus |periode=1992/1993 |frequentie_spits=1x/dag |frequentie_dal=5x/dag |frequentie_zaterdag=4x/dag |frequentie_zondag=2x/dag }} Lijn 47 reed van Groningen via Ruischerbrug, Garmerwolde, Thesinge, Lutjewolde en Sint Annen naar Ten Boer.
De meeste ritten hadden Ten Boer Gaykingastraat als begin-/eindpunt.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Pop Dijkemaweg | ||
Groningen, Lijzijde | ||
Ruischerbrug, Brug | ||
Garmerwolde, Wachthuisje | ||
Thesinge, Molen | ||
Lutjewolde, Driesprong | ||
Sint Annen, Bedumerweg | ||
Ten Boer, Gaykingastraat | ||
Ten Boer, Reigerstraat |