Lijn 89 Walsoorden Walsoordensestraat - Clinge De Sterre
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 16 dec 2014 om 22:40
Belbuslijn 89 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 89 rijdt van Walsoorden via Kloosterzande, Graauw en Hulst naar De Klinge.
Op zaterdag en zondag rijdt de reguliere buurtbus niet. Op die momenten rijdt deze lijn ter vervanging, de bus moet echter wel minimaal één uur van tevoren gereserveerd worden.
Route
Halte | ||
Walsoorden, Walsoordensestraat | ||
Kloosterzande, Kerk | ||
Kloosterzande, Molen | ||
Kloosterzande, Cloosterstraat | ||
Kuitaart, Dorp | ||
Lamswaarde, Kerk | ||
Kruispolderhaven, Kruispolderhaven | ||
Paal, Duivenhoeksestraat | ||
Graauw, Oude Kaai | ||
Graauw, Dorpsstraat | ||
Zandberg, Zandberg | ||
Hulst, De Blaauwe Hoeve | ||
Hulst, Zandstraat | ||
Hulst, Reynaertcollege | ||
Hulst, Busstation | ||
Hulst, Markt | ||
Hulst, 's Gravenhofplein | ||
Hulst, Stationsplein | ||
Hulst, Van der Maelstedeweg | ||
Hulst, Grote Kreekweg | ||
Hulst, Grote Kreek | ||
Clinge, Zeegat | ||
Clinge, 's Gravenstraat | ||
Clinge, De Sterre |
Geschiedenis
Voormalige concessie | Voormalige vervoerder | Periode |
---|---|---|
Zeeuws-Vlaanderen | Veolia Transport | Niet gewijzigd |