Lijn 65 Stokkem Koeweerd - Uikhoven Pastoor Goossenslaan
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 21 dec 2014 om 18:02 (Etienne heeft pagina Lijn 65 Stokkem Koeweert - Uikhoven Pastoor Goossenslaan naar Lijn 65 Stokkem Koeweerd - Uikhoven Pastoor Goossenslaan hernoemd)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 65 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool newA309, Van Hool A308, Van Hool A500 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 65 rijdt van Stokkem via Meeswijk, Leut, Vlucht, Eisden, Maasmechelen, Kotem en Boorsem naar Uikhoven.
Route
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn vervielen alle ritten op zondag met ingang van 1 mei 2012.