Lijn 13 Dordrecht Centraal Station - Sliedrecht Stormrand
Buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Wright Commander, VDL Berkhof Ambassador, Scania Omnilink, Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (na 20.30 uur lijntaxi) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur (lijntaxi) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 13 rijdt van station Dordrecht via Ziekenhuis Dordwijk naar Papendrecht, waar via knooppunthalte Viaduct N3 en de Oostpolder gereden wordt. Daarna wordt verder gereden naar Sliedrecht, waar vanaf halte Rembrandtlaan een rondje wordt gereden waarna de bus weer terugkeert naar Dordrecht.
Van maandag t/m vrijdag na 20.30 uur. op zaterdagavond en op zondag rijdt deze lijn als lijntaxi en wordt er met een taxibusje gereden.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Transvaalstraat | ||
Dordrecht, Eemsteynplein | ||
Dordrecht, Prof. Waterinklaan | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Papendrecht, Viaduct N3 Oost | ||
Papendrecht, Westkil | ||
Papendrecht, Noordkil | ||
Papendrecht, Matenasche Scheidkade | ||
Sliedrecht, Station Baanhoek | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Geulstraat | ||
Sliedrecht, Waerthove | ||
Sliedrecht, Kerk | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Sliedrecht, Rembrandtlaan | ||
Sliedrecht, Lijsterweg | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Rivierdijk | ||
Sliedrecht, Stormrand |