Lijn 89 Wormerveer Samsonweg - Zaandam Station NS
Voormalige buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 14-12-2013 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22:00 uur) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 89 reed van Wormerveer via Wormer, Zaandijk en Koog a/d Zaan naar Zaandam.
In de spits- en daluren was de halte Samsonweg het begin- en eindpunt; 's avonds en in het weekend was de halte Zandweg het begin- en eindpunt.
Route
Halte | ||
Wormerveer, Samsonweg | ||
Wormerveer, Vlasblomweg | ||
Wormer, Zandweg | ||
Wormer, Rouenweg | ||
Wormer, Nieuweweg | ||
Wormerveer, Edisonstraat | ||
Wormerveer, Station | ||
Wormerveer, Warmoesstraat | ||
Wormerveer, Plein 13 | ||
Wormerveer, Schildersbuurt | ||
Zaandijk, Koperslagerstraat | ||
Zaandijk, Valkstraat | ||
Zaandijk, Willem Dreeslaan | ||
Zaandijk, Beeldentuin | ||
Zaandijk, Guisweg/Zaanse Schans | ||
Koog a/d Zaan, Stationsstraat | ||
Koog a/d Zaan, Boschjesstraat | ||
Koog a/d Zaan, Verzetstraat | ||
Koog a/d Zaan, Willem Alexanderbrug | ||
Zaandam, Breedweer | ||
Zaandam, Frans Halsstraat | ||
Zaandam, Jan van Goyenkade | ||
Zaandam, Westerwateringtunnel | ||
Zaandam, Station |
Geschiedenis
In de dienstregeling 2008 werd op maandag t/m zaterdag overdag 2x/uur naar de Samsonweg gereden. In de ochtendspits, de avonduren en zondag de gehele dag werd van/tot de Zandweg gereden.
Per 15 december 2013 werd lijn 89 opgeheven en overgenomen door lijn 67.