Lijn 63 Rosmalen Gemeentehuis - 's-Hertogenbosch Centraal Station
Buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Meierij |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Deze lijn rijdt vanuit Rosmalen via het Hintham, Graafsewijk, en het centrum, naar het Station. Er wordt dagelijks gedurende de hele dag 2x/uur (na 22.00 uur 1x/uur) gereden. In de spits wordt in Rosmalen in twee richtingen via de wijk Sparrenburg gereden en is bij halte Gemeentehuis gekoppeld aan lijn 66. Buiten de spits vervalt lijn 66 tussen het Station en Rosmalen, en rijdt lijn 63 een eenzijdige lus met de klok mee door heel Rosmalen, waarbij de route van lijn 66 wordt meegenomen.
Route
Halte | ||
Rosmalen, Gemeentehuis (in de spits gekoppeld aan lijn 66) | ||
Rosmalen, Hoff van Hollantlaan | ||
Rosmalen, Sparrenburgstraat | ||
Rosmalen, Tielekeshoeven | ||
Rosmalen, Bremhoeven | ||
Rosmalen, Oude Baan | ||
Rosmalen, Huygensstraat | ||
Rosmalen, Markt | ||
Rosmalen, Schoolstraat | ||
Rosmalen, Bruggen | ||
Rosmalen, Oosterpad | ||
Rosmalen, Zustersbosweg | ||
Rosmalen, Vlietdijk | ||
Rosmalen, Thorbeckeborch | ||
Rosmalen, Jagersbosstraat | ||
Rosmalen, Pinksterbloemstraat | ||
Rosmalen, Venstraat | ||
Rosmalen, Azaleastraat | ||
Rosmalen, Raadhuisstraat | ||
Rosmalen, Molenstraat | ||
Rosmalen, Graafsebaan | ||
Rosmalen, Industriestraat | ||
Rosmalen, Nicolaas Fierlantsstraat | ||
Rosmalen, Jan Heijmanslaan | ||
's-Hertogenbosch, Van Broeckhovenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Pater Van den Elsenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Rubensstraat | ||
's-Hertogenbosch, Graafseweg | ||
's-Hertogenbosch, Hinthamerstraat | ||
's-Hertogenbosch, Sint Josephstraat | ||
's-Hertogenbosch, Antoniegaarde | ||
's-Hertogenbosch, Parade | ||
's-Hertogenbosch, Zuid Willemsvaart | ||
's-Hertogenbosch, Burgemeester Loeffplein | ||
's-Hertogenbosch, Orthenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station |
Wijzigingen lijn 63 per jaar
2012: Per 8 januari 2012 kreeg het gedeelte Station - Maasoever een eigen lijnnummer: Lijn 71.
2009: Per 14 december 2008 werd lijn 63 geknipt op het Station om vertragingen te voorkomen, en vervielen de ritten in de daluren voor het trajectdeel Station - Maasoever. Tevens wijzigde de route in Maasoever.