Lijn 162 Amsterdam Centraal Station - Kudelstaart Bilderdammerweg
Voormalige nachtbuslijn 162 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 24 mei 1998 t/m ... |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1-2x/uur |
Zaterdagnacht | 2-4x/uur |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 162 reed van Amsterdam via Amstelveen naar Ouderkerk a/d Amstel.
Tussen Amstelveen en Kudelstaart werd ten hoogste 1x/uur gereden. Op zaterdagnacht werd tussen de Marnixstraat en Amstelveen 2x/uur extra gereden. In beide nachten reden vanaf het Hortensiaplein twee ritten terug naar Amsterdam.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Gelderlandplein | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan/Beneluxbaan | ||
Amstelveen, Bankrashof | ||
Amstelveen, Groenhof | ||
Amstelveen, Middenhoven | ||
Amstelveen, Zagerij | ||
Amstelveen, Westwijkplein | ||
Amstelveen, Startbaan/Noorddammerweg | ||
Bovenkerk, Legmeerdijk | ||
Aalsmeer, Machineweg | ||
Aalsmeer, TV-Studio | ||
Aalsmeer, Hortensiaplein | ||
Kudelstaart, Bilderdammerweg |
Geschiedenis
Op 24 mei 1998 werd het, reeds één jaar eerder ingestelde, eindpunt bij de Gravin Aleidstraat weer verlaten ten gunste van een nieuw eindpunt bij de Bilderdammerweg.