Lijn 10 Alkmaar De Hoef - Oudkarspel Haagwinde
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:32 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro, MAN Lion's City |
Periode | 14 december 2008 t/m 10 december 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2-3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 10 reed van Alkmaar, via Oudorp, Sint Pancras, Broek op Langedijk, Zuid-Scharwoude en Noord-Scharwoude naar Oudkarspel.
Route
Halte | ||
Alkmaar, De Hoef / Van Goghlaan | ||
Alkmaar, Overkrocht | ||
Alkmaar, Prinses Julianalaan | ||
Alkmaar, Medisch Centrum | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Ouddorperdijkje | ||
Oudorp, Biesboschstraat | ||
Oudorp, Oudorperplein | ||
Oudorp, Dommelstraat | ||
Oudorp, Jupiterstraat | ||
Oudorp, Venusstraat | ||
Oudorp, 't Wuiver | ||
Oudorp, Wilgenlaan | ||
Oudorp, Nijenburgh | ||
Alkmaar, Herenweg | ||
Alkmaar, Deltastraat | ||
Sint Pancras, Mezenstraat | ||
Sint Pancras, Meeuwenlaan | ||
Sint Pancras, Vinkenlaan | ||
Sint Pancras, Van de Vijzellaan | ||
Sint Pancras, Kerkplein | ||
Sint Pancras, Koningsspil | ||
Broek op Langedijk, Dijk | ||
Broek op Langedijk, Papenhorn | ||
Broek op Langedijk, Doofpot | ||
Broek op Langedijk, Museumweg | ||
Broek op Langedijk, Schoener | ||
Zuid-Scharwoude, Melkpad | ||
Zuid-Scharwoude, Boomgaard | ||
Noord-Scharwoude, Kloosterstraat | ||
Noord-Scharwoude, Molenkade | ||
Noord-Scharwoude, De Mossel | ||
Oudkarspel, Spoorstraat | ||
Oudkarspel, Zaagmolenweg | ||
Oudkarspel, Haagwinde |
Keringen
In De Hoef wordt er verder gereden als lijn 5.