Lijn 72 Nieuwegein Waterbies - Bilthoven Station
Buslijn 72 | |
Vervoerder(s) | U-OV (Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G |
Rijdt sinds | 8 december 2013 t/m heden |
Frequenties
| |
Spits | 0-4x/uur |
Dal | 0-2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 72 rijdt van Nieuwegein Zuid via het Stadscentrum en Galecop naar Utrecht Zuid en vervolgens via Rijnsweerd en De Uithof naar Bilthoven.
Op het traject Nieuwegein Stadscentrum - Bilthoven wordt altijd 2x/uur gereden. In de ochtendspits wordt dit aangevuld met 2x/uur Nieuwegein Zuid - Bilthoven en 2x/uur Bilthoven - Rijnsweerd Noord, in de avondspits met 2x/uur Bilthoven - Nieuwegein Zuid en 2x/uur Rijnsweerd Noord - Bilthoven.
De korte ritten tussen Bilthoven en Rijnsweerd Noord v.v. zijn gekoppeld aan lijn 265.
Route
Halte | ||
Nieuwegein, Waterbies | ||
35px | Nieuwegein, 't Veerhuis (Veer naar Vianen) | |
Nieuwegein, Sporttunnel | ||
Nieuwegein, Graaf Florisweg | ||
Nieuwegein, Leusderschans | ||
Nieuwegein, Fokkesteeg | ||
Nieuwegein, Raalterveste | ||
Nieuwegein, Calscollege | ||
Nieuwegein, Stadshuis | ||
Nieuwegein, Stadscentrum | ||
Nieuwegein, Noordstedeweg | ||
Nieuwegein, Barnsteendrift | ||
Nieuwegein, De Baten | ||
Nieuwegein, Middenweide | ||
Nieuwegein, Rembrandthage | ||
Nieuwegein, De Kempenaerpark | ||
Nieuwegein, Galecopperdijk | ||
Nieuwegein, Herman Heijermanshove | ||
Nieuwegein, Blokhoeve Noord | ||
Utrecht, P+R Westraven | ||
Utrecht, Kanaleneiland Zuid | ||
Utrecht, Europaplein (Beneluxlaan) | ||
Utrecht, Socrateslaan | ||
Utrecht, 't Goylaan | ||
Utrecht, Rijnsweerd Noord | ||
Utrecht, Rijnsweerd Zuid | ||
Utrecht, Botanische Tuinen | ||
Utrecht, Heidelberglaan | ||
Utrecht, AZU | ||
Utrecht, WKZ | ||
De Bilt, De Holle Bilt | ||
De Bilt, Grontmij Houdringe | ||
Bilthoven, RIVM/Soestdijkseweg | ||
Bilthoven, Gemeentehuis | ||
Bilthoven, Station Bilthoven |