Lijn 164 Halle Station - Leerbeek Stelplaats
Streekbuslijn 164 in België Bekijk de voormalige lijnen 164 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Vlaams-Brabant |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur (vanaf 15.35, woensdag: 3x/extra) |
Dal (vakantie) | 1x/uur (vanaf 15.35) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 164 rijdt van Halle via Beert, Pepingen, Bogaarden, Bellingen, Heikruis, Herfelingen en Kester naar Leerbeek.
In de schoolrichting buiten vakanties rijden ritten van/naar Sint-Martens-Lennik en wordt het AZ Sint-Maria in Halle soms overgeslagen. In vakantieperioden bestaan geen afwijkingen en wordt 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Halle, Station | ||
Halle, Park | ||
Halle, Arkenvest | ||
Halle, Park/Suikerkaai | ||
Halle, Bergense Poort | ||
Halle, Demaeghtlaan | ||
Halle, AZ Sint-Maria | ||
Halle, Demaeghtlaan | ||
Halle, Ninoofse Poort | ||
Halle, Groeningestraat | ||
Halle, Lamme Guiche-Erf | ||
Halle, Demesmaekersstraat | ||
Halle, Tondeurs | ||
Halle, Wolvendries | ||
Pepingen, Elbeek | ||
Pepingen, Termeeren | ||
Beert, Galgstraat | ||
Beert, Eikstraat | ||
Beert, Kerk | ||
Beert, Hollestraat | ||
Beert, Kattenhol | ||
Beert, Galgstraat | ||
Pepingen, Termeeren | ||
Pepingen, Weg naar Bellingen | ||
Pepingen, Bouckhoutstraat | ||
Pepingen, Kerk | ||
Pepingen, Brugstraat | ||
Pepingen, Zwaantje | ||
Pepingen, Plutsingen | ||
Bogaarden, Dorp/Kerk | ||
Bogaarden, Hof ter Kammen | ||
Bellingen, Kriekelaerestraat | ||
Bellingen, Daalstraat | ||
Bellingen, Dorekensstraat | ||
Bellingen, Jean Duc | ||
Pepingen, Terheugen | ||
Pepingen, Trop | ||
Pepingen, Molenstraat | ||
Bogaarden, Twee Linden | ||
Bogaarden, Molen | ||
Heikruis, Kouter | ||
Heikruis, Kerk | ||
Heikruis, Klooster | ||
Heikruis, Kauterstraat | ||
Heikruis, Terlinden | ||
Herfelingen, Vier Armen | ||
Herfelingen, Beeldekensweg | ||
Herfelingen, Kapellestraat | ||
Herfelingen, Centrum | ||
Herfelingen, Klooster | ||
Herfelingen, Molen Vonkhout | ||
Kester, Kesterbrugge | ||
Kester, Oud Station | ||
Kester, Plaats | ||
Kester, In 't Jagershof | ||
Kester, Utveld | ||
Leerbeek, Sint Pietersplein | ||
Leerbeek, Kruispunt | ||
Leerbeek, Stelplaats | ||
Gooik, Meintjes | ||
Gooik, Kwakenbeek | ||
Gooik, Wijngaardstraat | ||
Gooik, Oplombeek | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Zwartenbroek | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Saffelberg | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Negenbunderstraat | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Zonnestraal | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Marktplein | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Van Der Steenstraat | ||
Sint-Kwintens-Lennik, Sporthal | ||
Sint-Martens-Lennik, Postberg | ||
Sint-Martens-Lennik, Sint-Godelieve |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn vervielen de dalritten en de ritten op zaterdag met ingang van 16 april 2012. Slechts op woensdagmiddag rijden nog wel ritten nog het middaguur.