Lijn 32 Carlsbourg Institut - Ochamps Chapelle
Schoolbuslijn 32 in België Bekijk de voormalige lijnen 32 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 32 rijdt van Carlsbourg via Paliseul, Framont, Sart, Jéhonville, Acremont, Jéhonville en Anloy naar Ochamps.
Route
Halte | ||
Carlsbourg, Institut | ||
Carlsbourg, Eglise | ||
Carlsbourg, Rue Joseph Jacques | ||
Carlsbourg, Rue des Socquettes | ||
Merny, Route de Paliseul | ||
Paliseul, Gare | ||
Paliseul, Athénée | ||
Paliseul, Gendarmerie | ||
Paliseul, Eglise | ||
Paliseul, Ecole Communale | ||
Paliseul, Route de Framont | ||
Framont, Rue de la Croix no. 16 | ||
Framont, Lavoir | ||
Sart, Fontaine | ||
Jéhonville, Salle des Fêtes | ||
Acremont, Carrefour/Rue Bernifa | ||
Acremont, Bac | ||
Acremont, Carrefour/Rue Bernifa | ||
Jéhonville, Eglise | ||
Anloy, Rue Burnaumont | ||
Anloy, Eglise | ||
Anloy, Rue Lavaux | ||
Anloy, Rue de Chestelle | ||
Anloy, Wachamp | ||
Ochamps, Chapelle | ||
Ochamps, Ecole | ||
Ochamps, Eglise | ||
Ochamps, chapelle | ||
Ochamps, La Riviera | ||
Ochamps, Congo no. 6 | ||
Ochamps, Congo | ||
Ochamps, Chapelle |