Lijn 704 Leerdam Eiland - Arkel Station
Buurtbuslijn 704 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (belbus, 2x/dag als vaste buurtbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Lijn 704 rijdt van Leerdam via Oosterwijk, Kedichem en Rietveld naar Arkel.
De ritten in Leerdam beginnen bij het 'Huis ter Leede' en de ritten uit Arkel eindigen bij het 'Station'.
Op zaterdag wordt er 2x per als vaste bus gereden en is de rest van de ritten een belbus.
Route
Halte | ||
Leerdam, Huis ter Leede | ||
Leerdam, Molenlaan | ||
Leerdam, Lingestein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Recht van ter Leede | ||
Leerdam, Joost de Jongestraat | ||
Leerdam, Pauluskerk | ||
Leerdam, Rehobothkerk | ||
Leerdam, Glasmuseum | ||
Oosterwijk, Driesprong | ||
Kedichem, De Stoof | ||
Rietveld, Spijkse Veer | ||
Arkel, Dam | ||
Arkel, Peperhof | ||
Arkel, Prinses Beatrixstraat | ||
Arkel, Schotdeurenbrug | ||
Arkel, Station |
Keringen
- In Leerdam op zichzelf
- In Arkel op buurtbus 705