Lijn 32 Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station (1994-2000)
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1994 t/m 27 mei 2000 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 32 was een buslijn die vanaf station Arnhem via Huissen, Bemmel en Ressen naar station Nijmegen ging. De buslijn is ontstaan op 29 mei 1994. Daarvoor reed de bus via Lent en Doornik.
Lijn 32 reed 2x per uur op maandag t/m zaterdag overdag en 1x per uur in de avonduren en op zondag. Op zaterdagochtend reed de halfuursdienst alleen tussen Bemmel Oostervelden en station Nijmegen.
Op 5 november 1995 verviel op vrijdag ook de laatste rit vanaf Arnhem. Op 2 juni 1996 werd Ressen aan de route toegevoegd. Deze route werd nog gereden door lijn 3.
Op 24 mei 1998 wijzigde de route in Nijmegen. Lijn 32 ging niet langer via de Mariënburg en Van der Brugghenstraat maar via de nieuwe halte Hunnerpark.
De buslijn reed tot en met 27 mei 2000. Vanaf die datum ging de bus doorrijden naar Wijchen.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Velperplein (richting Nijmegen) | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Musis Sacrum | ||
Arnhem, Airborneplein | ||
Arnhem, De Monchyplein Oost | ||
Arnhem, Groene Weide | ||
Huissen, Grevenveld | ||
Huissen, Nielant | ||
Huissen, Heirweg | ||
Huissen, Loostraat | ||
Huissen, Rabobank | ||
Huissen, Stadswal | ||
Huissen, Huberts | ||
Huissen, Nieuwediep | ||
Huissen, Industrieterrein | ||
Bemmel, Baalsestraat | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Oostervelden | ||
Bemmel, Klappenburgstraat | ||
Bemmel, Wardstraat/Sporthal | ||
Bemmel, Gemeentehuis/Leemk.laan | ||
Bemmel, Winkelcentrum | ||
Bemmel, De Timp | ||
Bemmel, Klein Rome | ||
Ressen, Ressensestraat (vanaf 2 juni 1996) | ||
Nijmegen, Hunnerpark | ||
Nijmegen, Burchtstraat | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Smetiusstraat | ||
Nijmegen, Centraal Station |