Lijn 91 Den Haag Station HS - Katwijk Rijnsoever
Voormalige buslijn 91 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 91 reed van Den Haag via Wassenaar naar Katwijk.
In de brede middagspits reed de bus niet verder dan Wassenaar.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Station HS | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Bezuidenhout/Laan van N.O.I. | ||
Wassenaar, Wittenburgerweg | ||
Wassenaar, Kieviet | ||
Wassenaar, van Oldenbarneveltweg | ||
Wassenaar, Van Cranenburghlaan | ||
Wassenaar, Donker Curtiuslaan | ||
Katwijk a/d Rijn, Molentuinweg | ||
Katwijk aan Zee, Vuurbaakplein | ||
Katwijk aan Zee, Rijnmond | ||
Katwijk aan Zee, Rijnsoever |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de NZH.
In de dienstregeling 1974/1975 werd de overdag 2x/uur het hele traject gereden en werd 's avonds 1x/uur gereden tussen Katwijk en Wassenaar Van Oldenbarneveldtweg, met aansluiting op lijn 43 naar Den Haag.