Lijn 653 Schagen Station - Wieringerwerf Oosterterp
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:09 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 653 reed van Schagen via Kolhorn en Middenmeer naar Wieringerwerf.
Route
Halte | ||
Schagen, Station NS | ||
Schagen, Witte Paal | ||
Kolhorn, Waardpolder | ||
Kolhorn, A. Beemsweg | ||
Kolhorn, Waardweg | ||
Middenmeer, Ulkeweg | ||
Middenmeer, Molenweg | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Wieringerwerf, De Terp | ||
Wieringerwerf, De Maaier | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Wieringerwerf, Ir. Ovingestraat | ||
Wieringerwerf, Oosterterp |