Lijn 144 Hoorn Station NS - Medemblik Busstation
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:31 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 144 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 29 mei 1999 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 144 reed van Hoorn via Blokker, Westwoud, Zwaagdijk, Wervershoof en Onderdijk naar Medemblik.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op 30 mei 1999 ging de exploitatie over naar Connexxion, het lijnnummer werd gewijzigd naar 44.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Streekziekenhuis | ||
Hoorn, IJsselweg | ||
Westerblokker, Kolenbergstraat | ||
Oosterblokker, D. Hulstweg | ||
Westwoud, Dr. Nuyensstraat | ||
Zwaagdijk, WFO / ABC | ||
Wervershoof, Gemeentehuis | ||
Onderdijk, R.K. Kerk | ||
Medemblik, Vierkantje | ||
Medemblik, Busstation |