Lijn 133 Hoorn Station - Wieringerwerf De Maaier
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:22 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 133 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Berkhof Premier, Den Oudsten Alliance |
Periode | december 2004 t/m 14 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 133 reed van Hoorn via Abbekerk en Middenmeer naar Wieringerwerf.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Abbekerk, Busstation | ||
Middenmeer, Zeeaster | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Wieringerwerf, De Terp | ||
Wieringerwerf, Oosterterp | ||
Wieringerwerf, Verbindingsweg | ||
Wieringerwerf, Ing. Ovingestraat | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Wieringerwerf, De Maaier |