Lijn 19 Amersfoort, Centraal Station - Begraafplaats Rusthof (2009-2019)
Versie door Wubbo (overleg | bijdragen) op 9 feb 2009 om 23:43 (Lijn 19 Amersfoort, CS - Begraafplaats Rusthof hernoemd naar Lijn 19 Amersfoort, Centraal Station - Begraafplaats Rusthof)
Buslijn 19 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | stadsbus |
Materieel | taxibus |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 19 van de Concessie Provincie Utrecht bus rijdt van Amersfoot CS via het Bergkwartier naar Begraafplaats Rusthof. Alle ritten worden gereden door Connexxion.
Route
Halte | ||
Centraal Station | ||
Bergkerk | ||
Zkh. Meander Lichtenberg | ||
Potgieterlaan | ||
Stichtse Rotonde | ||
Laan 1914 / de Boskamp | ||
Begraafplaats Rusthof |