Dienstregeling concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog 2013
Mee bezig Aan dit artikel of deze sectie wordt de komende uren of dagen nog druk gewerkt. Klik op geschiedenis voor de laatste ontwikkelingen. |
De dienstregeling 2013 voor de concessie Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog loopt van 9 december 2012 t/m december 2013.
Lijnennet
Lijn | Route | Opmerking |
---|---|---|
Stadsdienst Leeuwarden | ||
1 | Busstation - Vosseparkwijk - Westeinde | |
2 | Busstation - MCL - Aldlân | |
3 | Busstation - Schieringen - Camminghaburen | |
4 | Busstation - Huizum - Nijlân | |
6 | Busstation - Centrum - Transvaalwijk - Bilgaard | |
7 | Busstation - Huizum - Zuiderburen | |
8 | Busstation - Centrum - Vrijheidswijk | |
9 | Busstation - Nijlân | Schoolbus |
11 | Camminghaburen - De Hemrik | Spitsbus |
12 | Busstation - Centrum - Bouhof | Schoolbus |
31 | Busstation - Centrum - Busstation | Servicebus |
32 | Busstation - Huizum | Servicebus |
33 | Busstation - Centrum - Schieringen - Friese Poort | Servicebus |
34 | Autobusstation - MCL - Aldlân | Servicebus |
36 | Autobusstation - Centrum - Bouhof - Bilgaard | Servicebus |
Streekdienst |