Lijn 41 Kesteren Station NS - Culemborg Station NS
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 januari 2003 t/m onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 41 reed van Kesteren via Aalst, Lienden, Ommeren, Maurik, Zoelmond en Beusichem naar Culemborg.
Tot 31 december 2002 reed lijn 41 nog tussen Eck en Wiel en Culemborg en alleen in de spitsrichting. Op 1 januari 2003 werd de lijn opgewaardeerd tot een volwaardige streekbus.
Er werd van maandag t/m vrijdag tussen 06.00 en 19.30 elk uur Kesteren - Culemborg v.v. gereden. Op een later moment werd de lijn vermoedelijk weer omgezet naar een spitsbus.
Route
Halte | ||
Kesteren, Station NS | ||
Kesteren, Bejaardencentrum | ||
Kesteren, Stationsstraat | ||
Kesteren, Schenkhofstraat | ||
Kesteren, Nedereindsestraat | ||
Kesteren, Dorpshuis | ||
Kesteren, Groenendaal | ||
Kesteren, Schaarsteeg | ||
Aalst, Brievenbus | ||
Aalst, Rijmieshof | ||
Aalst, Eigenhaard | ||
Lienden, Van Ommeren | ||
Lienden, Hans Roebers | ||
Lienden, Wapen van Lienden | ||
Lienden, Vogelenzangseweg | ||
Lienden, Voorstraat | ||
Ommeren, De Roskam | ||
Ommeren, Canadalaan | ||
Maurik, Tielsestraat / Provinciale Weg | ||
Maurik, Meidoornstraat | ||
Maurik, Prinses Marijkelaan | ||
Maurik, Café Van Dijk | ||
Maurik, Van de Geerstraat | ||
Maurik, Parkstraat | ||
Zoelmond, Kerk | ||
Zoelmond, De Kamp | ||
Beusichem, Het Molenhuis | ||
Beusichem, Kerk | ||
Beusichem, Oranjestraat | ||
Beusichem, Koningsstraat | ||
Beusichem, Veerweg | ||
Beusichem, Lekdijk | ||
Beusichem, Vos / Lekdijk | ||
Culemborg, Hamseweg | ||
Culemborg, Beukenboom | ||
Culemborg, SG Da Vinci | ||
Culemborg, KWC | ||
Culemborg, SG Lek en Linge | ||
Culemborg, Terweijde | ||
Culemborg, Stationssingel | ||
Culemborg, Station NS |