Lijn 679 Aalst E.P. van Ooijenstraat - Gorinchem Viaduct A15/Scholen
Versie door Juijnrossum (overleg | bijdragen) op 28 sep 2012 om 23:39 (Lijn 679 Delwijnen Delwijnsestraat - Gorinchem Viaduct A15/Scholen hernoemd over de doorverwijzing Lijn 679 Aalst E.P. van Ooijenstraat - Gorinchem Viaduct A15/Scholen: het klopt niet, maar laat maar orgineel zo staan. Route 680 rijdt hiervoor in )
Buslijn 679 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (ri. Gorinchem) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 679 rijdt van halte E.P. van Ooijenstraat in Aalst via Nederhemert, Delwijnen, Kerkwijk, Ammerzoden, Hedel en Zaltbommel naar diverse scholen in Gorinchem.