Lijn 639 Ouddorp Bernhardweg - Middelharnis Gemeentehuis (2008-2015)
Buslijn 639 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Divers |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Scholierenlijn 639 rijdt van halte Bernhardweg in Ouddorp via Goedereede, Stellendam, Melissant en Sommelsdijk naar halte Gemeentehuis in Middelharnis.