Lijn 608 Nijmegen, Centraal - Hatert
Nachtbuslijn 608 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 2x/nacht |
Dinsdagnacht | 2x/nacht |
Woensdagnacht | 2x/nacht |
Donderdagnacht | 2x/nacht |
Vrijdagnacht | 2x/nacht |
Zaterdagnacht | 2x/nacht |
Zondagnacht | 2x/nacht |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn 608 is een Vierdaagse nachtbus en rijdt van het CS naar Hatert.
Deze nachtbus rijdt alleen gedurende de Nijmeegse Vierdaagse.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Tollensstraat | ||
Nijmegen, Thijmstraat | ||
Nijmegen, Muntweg / Wezenlaan | ||
Nijmegen, Muntweg / Overweg | ||
Nijmegen, Muntweg / Kolping | ||
Nijmegen, Heideparkseweg | ||
Nijmegen, Sanadome | ||
Nijmegen, CW-Ziekenhuis | ||
Nijmegen, Begraafplaats Jonkersbos | ||
Nijmegen, Treubstraat | ||
Nijmegen, Hogendorpstraat | ||
Nijmegen, Thorbeckestraat | ||
Nijmegen, Middachtenstraat | ||
Nijmegen, Hatert / Delsenhof |