Lijn 442 Sint-Lenaarts Kerk - Kalmthout Gitok 2
Schoolbuslijn 442 in België Bekijk de voormalige lijnen 442 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 442 rijdt van Sint-Lenaarts via Brecht, Loenhout, Wuustwezel en Achterbroek naar Kalmthout.
In de ochtendspits rijdt één rit van Loenhout Kerk naar Kalmthout GITOK, één rit van Sint-Lenaarts naar Kalmthout GITOK en één rit van Kalmthout Withoeflei naar Wuustwezel Stella Matutina. In de middagspits is dit precies andersom, waarbij de ritten op woensdag rond het middaguur worden gereden.