Lijn 666 Raalte Station NS - Zwolle Rieteweg
Buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1 rit |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 666 is een schoolbus en rijdt van Raalte via Heino, Lenthe en Wijthmen naar Zwolle.
Deze lijn ontstond op 23 mei 2004 als hernummering uit lijn 186. Op 29 augustus 2010 ging de concessie over naar Syntus.
Route
Halte | ||
Raalte, Station NS | ||
Raalte, Kruisstraat | ||
Raalte, Postkantoor | ||
Raalte, Westdorplaan | ||
Raalte, Pauluskerk | ||
Raalte, De Haar | ||
Raalte, Langkampweg | ||
Raalte, Sint Franciscushof | ||
Raalte, Peelsbos | ||
Heino, 't Reelaer | ||
Heino, Wolfkamp | ||
Heino, Klaproos | ||
Heino, Marktplein | ||
Heino, Van der Capellenweg | ||
Heino, Jonkman | ||
Lenthe, De Gunne | ||
Lenthe, De Jong | ||
Lenthe, Hagenweg | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyperhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Spanjaardweg | ||
Zwolle, Dr. Hengevelderweg | ||
Zwolle, Dokterspad | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Rieteweg |