Lijn 107 Arnhem Centraal Station - Lelystad Station Centrum
Voormalige buslijn 107 | |
Vervoerder(s) | VAD, Connexxion, Midnet |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 27 mei 2000 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 107 reed van Arnhem via Otterlo, Harskamp, Stroe, Wittenberg, Garderen, Putten, Ermelo, Harderwijk, Hardersluis en Harderwold naar Lelystad.
In de spitsuren reden op deeltrajecten diverse spitsritten, zoals bijvoorbeeld tussen Ermelo en Wittenberg of Lelystad en Harderwijk. In de ochtendspits kwamen twee ritten vanaf het Noorderwagenplein in Lelystad. Op sommige plekken hield de dienst 's avonds rond half tien op.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Bouriciusstraat | ||
↑ | Arnhem, Centraal Station (Sonsbeek) | |
Arnhem, Van Pallandtstraat | ||
Arnhem, Landgoed Rosorum | ||
Arnhem, Schelmseweg | ||
Arnhem, Klein Warnsborn | ||
Arnhem, De Vijverberg | ||
Arnhem, De Leeren Doedel | ||
Arnhem, Maarsbergseweg | ||
Arnhem, Motel Westend | ||
Arnhem, Revalidatiecentrum BIO | ||
Arnhem, Grijsoord | ||
Arnhem, ‘s Kooningsjaght | ||
Oud Reemst, Oud Reemsterweg | ||
Oud Reemst, Huize Jekel | ||
Otterlo, ’t Lage Veld | ||
Otterlo, De Zanding | ||
Otterlo, Onderlangs | ||
Otterlo, Centrum | ||
Otterlo, Boschzicht | ||
Harskamp, Museum Schietkamp | ||
Harskamp, Centrum | ||
Harskamp, De Spil | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Radioweg | ||
Harskamp, Kraaikamperweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Harskamp, Hazendonkweg | ||
Stroe, Heetweg | ||
Stroe, Topperweg | ||
Stroe, Kootwijkerdijk | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Stroe, Centrum | ||
Stroe, De Drie Musketiers | ||
Stroe, Majoor Mulder Kazerne | ||
Wittenberg, Militair Tehuis | ||
Wittenberg, Busstation Wittenberg | ||
Garderen, Hooiweg | ||
Garderen, Centrum | ||
Garderen, Westend | ||
Garderen, Heideheuvel | ||
Garderen, De Hertshoorn | ||
Koudhoorn, Veluw Hul | ||
Koudhoorn, De Rusthoeve | ||
Koudhoorn, Mooi Veluwe | ||
Koudhoorn, Landgoed Groot Spriel | ||
Koudhoorn, School Schovenhorst | ||
Putten, Landgoed Schovenhorst | ||
Putten, Vijverhof | ||
Putten, Centrum | ||
Putten, Parklaan | ||
Putten, Van Eeghenlaan | ||
Putten, Landgoed Groevenbeek | ||
Ermelo, Sonneheerdt | ||
Ermelo, Hamburgerweg | ||
Ermelo, Sportlaan | ||
Ermelo, Steynlaan | ||
Ermelo, Heidelaan | ||
Ermelo, Station NS | ||
Ermelo, Koningin Emmalaan | ||
Ermelo, Julianalaan | ||
Ermelo, Nassaulaan | ||
Ermelo, Fazantlaan | ||
Ermelo, Eendenparkweg | ||
Harderwijk, Fokko Kortlanglaan | ||
Harderwijk, Mecklenburglaan | ||
Harderwijk, Station NS | ||
Harderwijk, Ziekenhuis St. Jansdal | ||
Harderwijk, Plantage | ||
Harderwijk, Centrum | ||
Harderwijk, Dolfinarium | ||
Harderhaven, Burgemeester de Meesterstraat | ||
Harderhaven, Harderhaven | ||
Harderhaven, Pluvierenweg | ||
Lelystad, Sternweg | ||
Lelystad, Vleetweg | ||
Lelystad, Vogelweg | ||
Lelystad, Vliegveld/Eendenweg | ||
Lelystad, Natuurpark | ||
Lelystad, Larserpoortweg | ||
Lelystad, Voorstraatbrug | ||
Lelystad, Politiebureau | ||
Lelystad, De Hoven | ||
Lelystad, Station NS / Centrum | ||
Lelystad, Schansbrug | ||
Lelystad, Vestebrug | ||
Lelystad, Rotondebrug | ||
↑ | Lelystad, Noorderwagenplein (tegenwoordig: Lelycentre) |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1983/1984 bij de VAD reden alle ritten nog van/naar het Noorderwagenplein. De frequentie en route tussen de stations Lelystad en Arnhem waren verder ongewijzigd.
Op 28 mei 2000 is de buslijn ingekort tot het traject Arnhem - Harderwijk.