Lijn 83 Assen Busstation NS - Roden Busstation
Buslijn 83 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (LijnBelBus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur (LijnBelBus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 83 rijdt van Assen via Ter Aard, Zeyen, Peest, Norg, Langelo, Alteveer en Roderesch naar Roden.
In de ochtendspits begint één rit in Norg en deze rijdt in Roden naar het eindpunt 'Nijenrode'. Op zondag wordt 1x/2 uur als vaste lijndienst gereden en 1x/2 uur als LijnBelBus, in de avonduren wordt altijd als LijnBelBus gereden.
Route
Halte | ||
Assen, Busstation / NS | ||
Assen, Oostersingel | ||
Assen, Rolderstraat | ||
Assen, Triade | ||
Assen, Nobellaan | ||
Assen, Oostermoer | ||
Assen, Schultelaan | ||
Assen, Peelo | ||
Ter Aard, Ter Aard | ||
Ter Aard, Minister Cremerstraat | ||
Zeijen, Askampstraat | ||
Zeijen, Oude Norgerweg | ||
Peest, Brinkweg | ||
Peest, Schaapdijk | ||
Peest, Hoofdweg 5 | ||
Norg, Bonhagen | ||
Norg, Pompstraat | ||
Norg, Westeind | ||
Norg, Nachtegaalstraat | ||
Norg, Meent | ||
Norg, De Norgerberg | ||
Langelo, Middenweg | ||
Langelo, Viskenij | ||
Langelo, Westerstukkenweg | ||
Alteveer, Markeweg | ||
Alteveer, Alteveer | ||
Roderesch, Roderesch | ||
Roden, Kaatsweg | ||
Roden, Noorderkroon | ||
Roden, Borglaan | ||
Roden, Nijenrode | ||
Roden, J. Fabriciuslaan | ||
Roden, Raadhuisstraat | ||
Roden, Busstation |