Lijn 351 Lier Station - Boom Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 351 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool newA600 |
Rijdt sinds | 1 januari 2023 |
Voorganger(s) | 132 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/woensdag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 351 rijdt van Lier via Lint, Kontich en Reet naar Boom.
Dienstregeling
- In zowel de ochtend- als middagspits rijdt een aantal ritten in beide richtingen, niet alle ritten rijden het hele traject.
- In de ochtendspits, in de schoolperiode, rijdt één rit verder naar Reet Rozenlaan en in de middagspits komt één rit vanaf Reet Rozenlaan.
- Op woensdag rijden een aantal ritten rond het middaguur in plaats van in de middagspits.
Route
Halte | ||
Lier, Station | ||
Lier, Baron Opsomerlaan | ||
Lier, Dungelhoeff | ||
Lier, Sint-Annastraat | ||
Lier, Dennenlaan | ||
Lier, Oudstrijderslaan | ||
Lier, Maaikeneveld | ||
Lier, Hulststraat | ||
Lint, Trommelbaan | ||
Lint, Haakveld | ||
Lint, Zevenhuizenstraat | ||
Lint, Bouwenstraat | ||
Lint, Brouwerijstraat | ||
Lint, Kerk | ||
Lint, Kasteelplein | ||
Lint, Reynaertshof | ||
Kontich, Hoge Akker | ||
Kontich, Elshagenlaan | ||
Kontich, Weg op Lint | ||
Kontich, Station | ||
Kontich, Weg op Lint | ||
Kontich, Hof van Spruytlaan | ||
Kontich, Koningin Astridlaan | ||
Kontich, Hofstraat | ||
Kontich, Duivenstraat | ||
Kontich, Edegemsesteenweg | ||
Kontich, Kerk | ||
Kontich, Kruisstraat | ||
Kontich, Rubensstraat | ||
Kontich, Sint-Ritakerk | ||
Kontich, Mandoersebeek | ||
Kontich, Pannebossen | ||
Kontich, Keizershoek | ||
Kontich, Pierstraat | ||
Reet, Expressweg | ||
Reet, De Vaeren | ||
Reet, Donkerstraat | ||
Reet, Kerk | ||
Reet, Beukendreef | ||
Reet, Kerremansstraat | ||
Reet, Nachtegaalstraat | ||
Boom, Pastorijstraat | ||
Boom, Kerkhof | ||
Boom, Kortestraat | ||
Boom, Conscienceplein | ||
Boom, Guido Gezellestraat | ||
Boom, RMS 2 | ||
Boom, Voetballersstraat | ||
Boom, De Schorre | ||
Boom, Kerkhofstraat | ||
Boom, Antwerpsestraat | ||
Boom, Advokaatstraat | ||
Boom, Emile Vanderveldestraat (Colonel Silvertopstraat) | ||
Boom, Emile Vanderveldestraat (Frans de Schutterlaan) | ||
Boom, Vrijheidstraat | ||
Boom, Station | ||
Boom, Advokaatstraat | ||
Boom, Beukenlaan | ||
Boom, Van Leriuslaan | ||
Boom, Van Arteveldenstraat | ||
Boom, Meiklokstraat | ||
Reet, Rozenlaan |
Geschiedenis
Op 1 januari 2023 werd de eerste fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. De bestaande verbinding tussen Lier en Wilrijk kreeg op die datum het lijnnummer 35. Aanvullende en/of ondersteunende lijnen kregen daarop eveneens nieuwe lijnnummers. Lijn 132 werd vernummerd naar lijn 351; de route in Lier werd daarbij rechtgetrokken via de Mechelsesteenweg in plaats van de Boomlaarstraat en het traject naar de Veemarkt kwam te vervallen. De dienstregeling bleef op grote lijnen ongewijzigd.