Lijn 153 Heerhugowaard Station - Schagen Station
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Alkmaar, Kop van Noord-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 153 reed van Heerhugowaard via Waarland, Nieuwe Niedorp, Winkel, Lutjewinkel en Barsingerhorn naar Schagen.
Dienstregeling
- De eerste rit van maandag t/m zaterdag en alle ritten op zondag reden alleen tussen Schagen en Nieuwe Niedorp.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Heerhugowaard, Station | ||
Heerhugowaard, Han Fortmann College | ||
Heerhugowaard, Zuidtangent/Winkelcentrum | ||
Heerhugowaard, Middenweg | ||
Heerhugowaard, Centrumwaard | ||
Heerhugowaard, Bickerstraat | ||
Heerhugowaard, Krusemanlaan | ||
Heerhugowaard, Molenweg | ||
De Noord, Maria Jacoba Hoeve | ||
De Noord, De Koffiemolen | ||
De Noord, Hasselaarsweg | ||
De Noord, Winkel Groen | ||
De Noord, R.K. Kerk | ||
De Noord, Stoop | ||
De Noord, De Pijpjes | ||
De Noord, A.C. de Graafweg | ||
Waarland, Verlaat | ||
Nieuwe Niedorp, Huize Nijerop | ||
Nieuwe Niedorp, Viaduct | ||
Winkel, Gemeentehuis | ||
Lutjewinkel, Mientweg/Trefpunt | ||
De Weere, Zoutkaag | ||
Barsingerhorn, Blauwe Brug | ||
Schagen, Crematorium | ||
Schagen, Muggenburg | ||
Schagen, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 28 mei 1995 gingen de ritten in de ochtendspits rechtstreeks naar station Heerhugowaard rijden zonder door het Centrum rijden.