Lijn 191 Aalten Station - Ruurlo Bundeling
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 3 dec 2010 om 13:29
Buurtbuslijn 191 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Lijn 191 rijdt van Aalten via Barlo, Lichtenvoorde, Zieuwent en Marienvelde naar Ruurlo.
Op zaterdag rijdt deze lijn alleen tussen Aalten, Station en Lichtenvoorde, Gemeentehuis.
Route
Halte | ||
Aalten, Station | ||
Aalten, Ludgerstraat | ||
Aalten, De Pol | ||
Aalten, Centrum | ||
Aalten, Zonneheuvel | ||
Aalten, 't Walfort | ||
Bredevoort, Tramstraat | ||
Barlo, Domme Aanleg | ||
Barlo, AZC Groot Deunk | ||
Lichtenvoorde, Clarissenstraat | ||
Lichtenvoorde, Driehoek | ||
Lichtenvoorde, Richterslaan | ||
Lichtenvoorde, Twenteroute | ||
Lichtenvoorde, Gemeentehuis | ||
Zieuwent, R.K. Kerk | ||
Zieuwent, Cuppers | ||
Marienvelde, R.K. Kerk | ||
Marienvelde, Strankkampweg | ||
Marienvelde, Café Tolhuis | ||
Ruurlo, Nieuwenhuis | ||
Ruurlo, Station | ||
Ruurlo, Kerkplein | ||
Ruurlo, De Bundeling |