Lijn 287 Zandvoort Busstation - Lisse Anna Blamandreef
Voormalige nachtbuslijn 287 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio's | Haarlem-IJmond, Bollenstreek en Leiden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1999 |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 2-3x/nacht |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 287 reed van Zandvoort via Heemstede, Haarlem, Heemstede, Bennebroek en Hillegom naar Lisse.
Dienstregeling
- In de vrijdagnacht werd 1x van het Hoofdkantoor naar Bennebroek gereden, 1x van Zandvoort naar Bennebroek, 1x van Zandvoort naar Lisse en 2x van Haarlem naar Zandvoort gereden.
- In de zaterdagnacht werd 1x van het Hoofdkantoor naar Bennebroek gereden, 2x van Zandvoort naar Bennebroek, 1x van Zandvoort naar Lisse en 1x van het Hoofdkanoor naar Lisse en 3x van Haarlem naar Zandvoort.
Route
Halte | ||
Zandvoort, Busstation | ||
Bentveld, Spechtlaan | ||
Heemstede, Station Heemstede-Aerdenhout | ||
Haarlem, Hoofdkantoor | ||
Haarlem, Centrum/Verwulft | ||
Haarlem, Houtplein/Tempeliersstraat | ||
Haarlem, Europaweg | ||
Haarlem, Robert Kochlaan | ||
Haarlem, Winkelcentrum Schalkwijk | ||
Haarlem, Frieslandlaan | ||
Heemstede, Spaarne Ziekenhuis | ||
Heemstede, Wipperplein | ||
Heemstede, De Glip | ||
Bennebroek, Bennebroekerlaan | ||
Hillegom, Olympiaweg | ||
Lisse, Vreewijk | ||
Lisse, Hyacinthenstraat | ||
Lisse, Poelpolder | ||
Lisse, Anna Blamandreef |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.