Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst Goes
|
24 |
Station - Ziekenhuis - Goes Oost - Centrum - Goese Polder - Station
|
|
Stadsdienst Middelburg - Vlissingen
|
55
|
Middelburg - Vlissingen
|
|
56
|
Middelburg - Koudekerke - Vlissingen
|
|
57
|
Middelburg - Oost Soubrug
|
|
58
|
Middelburg - West Souburg - Vlissingen
|
|
65
|
Station - Dauwendaele - Mortière
|
|
Streekbussen
|
20
|
Goes - 's Heerenhoek - Terneuzen (- Gent)
|
Alleen op zaterdag en zondag naar Gent.
|
21
|
's Heerenhoek - Ovezande - Driewegen - Ellewoutsdijk - Baarland
|
|
22
|
Goes - Wolphaartsdijk - Oud-Sabbinge
|
|
23
|
Goes - 's Heer Arendskerke - Heinekenszand - 's Heerenhoek - Borssele
|
Alleen in de spits van/naar Borssele
|
25
|
Goes - 's-Gravenpolder - Kwadendamme/Hoedekenskerke - Baarland
|
|
27
|
Goes - Kloetinge - Kapelle - Wemeldinge - Yerseke
|
|
28
|
Goes - Kloetinge - Hansweert
|
|
29
|
Yerseke - Kruiningen - Hansweert
|
|
31
|
Goes - Kortgene - Wissenkerke - Kamperland
|
|
50
|
Middelburg - 's Heerenhoek - Terneuzen
|
|
51
|
's Heer Arendskerke > Lewedorp > Nieuwdorp > 's Heerenhoek Tolplein > Borssele > Heinekenszand > 's Heer Arendskerke
|
|
52
|
Middelburg - Grijpskerke - Oostkapelle - Domburg
|
|
53
|
Middelburg - Koudekerke - Biggekerke - Zoutelande - Westkapelle - Domburg
|
|
54
|
Middelburg - Veere
|
Niet in zomervakantie
|
61
|
Middelburg - Nieuw- en St. Joosland - Ritthem - Oost Souburg
|
|
Buurtbus
|
194
|
Bath - Rilland - Krabbendijke - Waarde - Kruiningen - Biezelinge - Kapelle
|
|
Belbussen
|
26
|
Goes - 's-Heer Abtskerke - Nisse
|
|
30
|
Wemeldinge - Kapelle - Biezelinge - Schore - Hansweert
|
|
32
|
Goes - Kattendijke
|
|
33
|
Kortgene - Colijnsplaats - Kats
|
|
34
|
Goes -> Wolphaartsdijk -> Goes
|
|
59
|
Middelburg - Kleverskerke - Arnemuiden
|
|
62
|
Veere - Gapinge - Grijpskerke - Meliskerke
|
|
Schoolbussen
|
39
|
Goes - Kloetinge - Biezelinge (-> Schore -> Hansweert) - Kruiningen - Krabbendijke - Rilland
|
|
43
|
Goes - Kruiningen - Krabbendijke - Tholen - Sint-Annaland - Sint Philipsland - Sint-Annaland
|
|
44
|
Goes - Kruiningen - Krabbendijke - Tholen - Poortvliet - Sint-Maartensdijk - Stavenisse
|
|
45
|
Terneuzen - 's Heerenhoek (- Goes) - Kruiningen - Krabbendijke
|
|
46
|
Koudekerke - Middelburg - Arnemuiden - Lewedorp - Goes (- Krabbendijke)
|
|
47
|
Middelburg - Nieuw en Sint Joosland - Arnemuiden - Lewedorp - Goes - Kruiningen - Krabbendijke
|
|
49
|
Middelburg - Biggekerke - Meliskerke - Zoutelande - Westkapelle
|
|
60
|
Vlissingen - 's Heerenhoek - Terneuzen
|
|
Zomerbus
|
64
|
Middelburg - Veere - Vrouwenpolder - Oostkapelle - Domburg - Westkapelle - Valkenisse - Dishoek - Vlissingen
|
Alleen in de zomervakantie
|